Zajímá vás, jak to probíhá, když se rozhodnete pro radikální změnu barvy?

Zajímá vás, jak to probíhá, když se rozhodnete pro radikální změnu barvy? V tomto článku se vše dozvíte přímo od zdroje, změnu barvy popisuje Bára Kadounová, která ji v Salonu Petra Měchurová podstoupila.

Prvním krokem je samozřejmě konzultace s kadeřníkem, v mém případě s junior stylistkou Zuzkou Chromečkovou. Jelikož jsem na vlasech měla červenou barvu INOA Carmilane, hned mě upozornila, že mnou požadované šedofialové možná nedosáhneme hned napoprvé.

Na první stažení mi Zuzka nanesla přípravek Efassor, kterým se nejvíce barevných pigmentů “vygumuje” . Poté vlasy vysušila a natřela je blond barvou L’ Oreal Proffesionnel a na téměř hodinu mě posadila pod teplo, aby barva lépe a rychleji působila. Po následném vyfoukání, už ze mě byla blondýna a vlasy byly připravené na finální tónování. Celá tato procedura byla doplněná novou službou L’ Oreal SMARTBOND, ze které jsem opravdu nadšená.

Mám totiž za sebou stahování stejné barvy před dvěma lety, kdy SMARTBOND ještě neexistoval a výsledek se nedá srovnat. Nejen, že se celé odbarvení povedlo na první pokus, ale i kvalita vlasů zůstala téměř zachována ☺. Poškozené konečky mi Zuzka musela zastřihnout, ale s tím jsem u tak náročného zásahu do struktury vlasů počítala. Vlasy jsou celkově krásně lesklé a ani na dotek na nich není poznat, čím si prošly ☺.

Takže pokud jste do teď váhali se změnou barvy v obavách ze zničených vlasů, teď už nemusíte,

SMARTBOND v kombinaci s šikovným kadeřníkem je zázrak!