Víte, co mají společného Cameron Diaz, Mia Farrow a Goldie Hawn?

Rádi bysme vám představili kadeřníky, kteří nás ispirují. U Elišky Iľkaninové je to především kadeřnická legenda Vidal Sassoon.

Za jeho neuvěřitelně dlouhou kariéru mu prošly pod rukama největší světové hvězdy, jako Mia Farrow, Goldie Hawn, Helen Mirren nebo Cameron Diaz. Otevřel mnoho salonů po celém světě a jeho jméno nese i profesionální vlasová kosmetika, nebo vzdělávací institut Sassoon Academy.
“Myslím si, že tenhle člověk vymyslel už úplně všechno a teď je jen na fantazii lidí, jak moc si jeho díla převedou do své vlastní mysli. Je to nesmrtelná legenda a jeho účesy budou viditelné vždy všude a pokaždé to bude to stejné i když to bude svým způsobem jiné. Vždy to bude Vidal!”

 

Druhým Eliščiným vzorem je školitel a technolog značky L´Oréal Roman Šnajdrvint.

“Baví mě to, jak se v jeho kolekci LOST INNOCENCE snoubí chaos s dokonalostí a že tyhle dvě věci k sobě neodmyslitelně patří. Každý to vnímá jinak, ale pro mě je to inspirativní a ovlivňující.”

 

Eliška se inspiruje vším kolem sebe, ale nejvíce hudbou. Kdyby se u nás v salonu pouštěl třeba metal, odcházeli by její klienti ostříháni úplně jinak 🙂 .