Propadněte trendu pestrobarevných vlasů!

Již nějakou dobu jsou velkým hitem pastelové i výrazné odstíny růžové, modré, fialové, nebo třeba zelené. L´Oréal konečně přišel s kolekcí 5 profesionálních barev, které se dají mezi sebou různě kombinovat a vytvářet tak nové a nové odstíny.

Petra Měchurová vytvořila originální barevnou kombinaci pro kolekci Barva je nový make-up od ambasadorů L´Oréal Professionnel. Mezi ambasadory patří například Michal Zelenka, který zkombinoval tmavé vlasy se zelenou a vínovou a Renáta Márová, která si pohrála s odstíny fialové.

„Chtěla jsem sladkost růžové oživit něčím výrazným, proto jsem zvolila tyhle doplňující barvy, které k sobě skvěle pasují. Účes jsem měla vymyšlený dopředu a myslím, že k vybrané modelce se dokonale hodí. “ říká Petra.

Colorful Hair vydrží asi 15 umytí, jsou tak ideální, pokud chcete vyzkoušet něco nového, ale netroufáte si na permanentní barvu.

„Dobře se mi s nimi pracuje, vlasy i hezky zregenerují. Doporučila bych je všem blond klientkám, které mají chuť trochu experimentovat. „

Zadejte si na Instagramu #colorfulhair a inspirujte se pro příští návštěvu u kadeřníka 😉 . Stačí se objednat a můžete mít vaši vysněnou barvu 😉 .