Navázali jsme spolupráci s Make-up Institute Prague, pojďte se s námi vzdělávat

Spojily jsme své síly s Make-up Institute Prague, abychom společně zapracovaly na rozvíjení beauty světa a vzdělávání nové generace kadeřníků a make-up artistů.

Společně plánujeme vzdělávací programy, které budou propojovat make-up a vlasový styling: „Cílem kurzů je zvýšit povědomí a úroveň vlasového stylingu. Je pro nás velkou ctí, že vzdělávací akademie Petry Měchurové s námi navázala spolupráci a chce tak své know-how předávat dále,“ dodává Markéta Davidovich. Propojení vzdělání v oblasti make-upu a v oblasti vlasového stylingu bude znamenat velký posun pro každého účastníka seminářů. Mimo jiné se naučí přistupovat ke každému klientovi komplexně z několika pohledů a získají možnost rozšířit svoji nabídku služeb.

Tým Academy Lab Petra Měchurová, který bude v Make-Up Institute Prague přednášet, se pravidelně účastní mnoha zahraničních vzdělávacích akcí po celý rok a neustále na sobě pracuje a zdokonaluje se. „Vzdělávání by mělo být jednou z největších prirorit a nejenom pro kadeřníka. Každý by měl mít vytyčený směr, kterým chce jít a hlavně pokračovat dál. Také věřím, že kadeřnické umění je o sdílení, umění se podělit o své zkušenosti s ostatními. Proto vás za sebe i svůj tým srdečně zvu, abyste udělali krok k vašemu zdokonalení společně s námi. Osobně jsem ráda, že nyní můžeme společně rozvíjet jak kadeřníky, tak nové make-up artisty.“ říká Petra Měchurová. „Naše týmy se často potkávaly na módních přehlídkách, při focení a tak nás napadlo propojit své síly. Každý úspěšný vizážista musí ovládat vlasový styling a každý kadeřnik by měl rozumět makeu-pu, proto věříme ve vzájemné silné propojení, které má smysl a bude přínosem,“ říká Markéta.