Jaké jsou zážitky Petry Měchurové ze školení v Dubaji?

Sami se snažíme, abysme na salonu uměli perfektní finální styling, vlasy by pak měly vydržet  v požadovaném tvaru a objemu s vlnami i několik dní. Je to opravdové umění, vlas se musí dokonale tepelně zpracovat, proto jsme se v Dubaji bavili i o výměnném školení našich kadeřníků v Čechách.

V současné době se vrací trend 60. let, takže jsme se soustředili na tuto tématiku, kterou školíme i u nás v Academy Lab Petra Měchurová, včetně společenských účesů. Barevně jsme školili letošní trendy prosvětlení Bronde, mix hnědých a blond barev, pak i přirozené barvy, jakoby ledabyle prosvětlené od sluníčka. Dále nové odstíny Majirel Carmilane, takže červené odstíny do tmavších barev.

Byla jsem moc příjemně překvapená výbornou kvalitou kadeřníků na stážích. Například co se týče foukání vlasů, byly tak precizně zpracované, jak to v Čechách umí málokdo.

Byla jsem v Dubaji pracovně již podruhé a služby jsou opravdu perfektní. Skvělý servis, dostatek zaměstnanců, každý má svou roli a ví přesně, co má dělat. Jako zákazníci se cítíte hýčkaní! Všichni se usmívají a několikrát jsem třeba dostala telefonát na pokoj, jestli něco nepotřebuji, jestli je vše v pořádku. Připomíná mi to mé nároky v našem salonu. Chtěla bych, aby se tak cítil každý náš klient!

Co se týče stylu, vlasy jsou žádané především dlouhé a s bohatým objemem. Klasické krásné dlouhé vlasy s vlnami, ženské, nesmrtelné!

Všichni mluví plynně anglicky, takže jsem se všude domluvila, budovy jsou ohromující svou výškou, až máte pocit, že mrakodrapy stojí na malém ostrůvku, který se musí za chvíli propadnout :). Jídlo bylo skvělé, a také jsem  obdivovala letušky Emirates. Sladěné až k nejmenším detailům. Navíc bylo teplo, teploměr sahal až ke čtyřicítkám, ale krásné tyrkysové moře tomu všemu dávalo šmrnc. Výborné je stoprocentní připojení k internetu, takže moje děti mohly sledovat celý můj pobyt online.

Teď už jsem zpátky u své rodiny a dětí, v práci u klientů a každý den budu myslet na to, jak dostat ten perfektní servis k nám do Čech a jak ještě vylepšit kvalitu zpracování vlasů jak u sebe, tak u svých kadeřník. Člověk nikdy nesmí usnout na vavřínech, pořád máme co objevovat a učit se.

Mohlo by vás zajímat...