Jaké ceny získala Anna Pavlicová na L’Oréal STYLE & COLOR TROPHY?

Anička si odnesla ocenění za Nejlepší střih, barvu a hlavní cenu za nejlepší dámský účes!

Pracovala s více než pěti odstíny barev, ale chtěla, aby účes nakonec vypadal jednoduše a čistě. Střih navrhla tak, aby se k pastelovým tónům přidala dynamika a vzdušnost.

“Klasicky se v soutěži postupuje tak, že se stanoví koncept, tedy konkrétní nápad na střih a barvu a až potom se hledá vhodná modelka. Já jsem postupovala jinak. Vybrala jsem si úžasnou modelku Evu, která mě pro účes inspirovala a vytvořila jsem ho pro ni na míru.” usmívá se Anna.

“Během focení a příprav jsme se hodně scházeli jako tým, abychom se domluvili na všech detailech, protože každý detail hraje svou roli. Focení probíhalo dobře a všichni jsme si to užili, moc děkuji Evě i vizážistovi Tomášovi.”

Při slavnostím večeru proběhlo několik impozantních vlasových show. Všichni byli nadšeni a panovala skvělá atmosféra. Smysl soutěže chválí i Anna Pavlicová:

“Jsem ráda, že je soutěž po pětileté pauze zpět, protože koncept na kterém je postavena je skvělý. Zhotovit  uměleckou fotku a potom dokázat před porotou, že je účes reálný přesně jako na fotce, je velká výzva, ale také zábava a zkušenost. Jsem velmi ráda a cením si toho, že se naše práce líbila! Také zdravím a děkuji celému týmu Salonu Petra Měchurová. Díky moc za Vaši podporu.”

Credits:

Photo: Nikola Šrajerová
Styling: Lenka Pavlů
Make-up: Tomáš Hemr

Model: Eva Zedníčková

Mohlo by vás zajímat...