Jak dopadla proměna blogerky Dom by Dom?

Blogerka Dom by Dom se svým přítelem se rozhodli pro změnu vzhledu a jsme moc rádi, že k tomu došlo u nás v salonu. Postaral se o ně Jakub Beneš a Eliška Iľkaninová.

„Salon Petry Měchurové jsem znala jen z Kubova vyprávění o té výukové akademii, kam se často hledají dobrovolníci pod ruce nových kadeřníků a ze který přišel vždycky spokojenej. Mě by asi samotnou od sebe nenapadlo si vybrat salon s tak luxusním vzezřením a atmosférou. To by ale byla určitě chyba, moc dobře si totiž pamatuju, jak jsem v Hradci chodila do samých zapadákovů a celou dobu se klepala strachy, s čím na hlavě odejdu. Zatímco když jdete do pořádnýho salonu, kterej má dobrý jméno a vypadá to tam překrásně, je jasný, že Vás obavy minou obloukem, protože tady každej ví, co dělá a proč to tak dělá.

Proto nám vůbec nedělalo problém změnit plán z blond na šedou, protože stačila krátká debata s EliškouKubou, kteří se nás ujali a strávili s náma moc milej den a bylo rozhodnuto. Hrozně ráda jsem se ocitla v rukou někoho, s kým se stylově ztotožňuju, Eliška má totiž super cool zrzavý háro a tetovačky, navíc bylo od začátku vidět, že je do práce nadšená a málem mě přemluvila ještě na další experimenty. Ty ale radši až někdy jindy.“

Celý příspěvek si můžete přečíst na Dominičině blogu.